Masaże

Masaż klasyczny całego ciała

to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych masaży. Jest metodą leczenia fizykalnego, polegającą na mechanicznym oddziaływaniu na tkanki, wywierając przy tym pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Masaż klasyczny jest bardzo skuteczną metodą, wykorzystywaną w leczeniu chorób narządu ruchu. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla ludzi w każdym wieku, aktywnych, dbających o swoje zdrowie i urodę. Przede wszystkim polecany jest wszystkim, którzy potrzebują być zawsze w dobrej formie fizycznej i psychicznej.

Masaż bańką chińska

Masaż kręgosłupa przy użyciu baniek ma działanie relaksacyjne oraz uspokajające. Powoduje zmniejszenia napięcia mięśniowego, poprawienie krążenia żylnego i limfatycznego oraz korzystnie wpływa na narządy wewnętrzne. Jest dedykowany osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia  lub osobom aktywnym po intensywnym wysiłku fizycznym.

Masaż antycellulitowy bańką chińską – uda i pośladki

Masaż przy użyciu baniek nazywamy terapią próżniową, ponieważ przystawienie bańki powoduje zassanie tkanki skórnej i podskórnej. Terapia ta ma zastosowanie w kuracji antycellulitowej, w której dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniki zwiększenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Masaż relaksacyjny całego ciała

bazuje na technikach masażu klasycznego, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, rozładowanie skumulowanych napięć wynikających ze stresu dnia codziennego, czyli w efekcie relaks i odprężenie organizmu. Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia.

Masaż relaksacyjny świecą

Głęboko relaksacyjny masaż wykonywany jest przy pomocy aromatycznej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Zabieg łączący w sobie masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. Masaż ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników.