Spersonalizowane zabiegi kosmetologiczne

Dzisiejsza branża kosmetologiczna prężnie się rozwija. Co róż mamy jakieś innowacyjne kosmetyki, urządzenia i procedury zabiegowe. W naszym gabinecie bardzo mocno stawiamy na indywidualne i holistyczne podejście do każdego klienta/pacjenta.

Dlatego też zabiegi przeprowadzane w Vanilla Clinic są spersonalizowane. Co to oznacza?

Każdy z nas jest inny. Prowadzi różny tryb życia, odżywiania, aktywności fizycznej. To samo dotyczy  skóry. Każda jest inna, dlatego wymaga indywidualnego podejścia i stosowania odpowiednio dobranych kosmetyków oraz procedur terapeutycznych. Wszystko po to aby móc osiągnąć jak najlepszy rezultaty i cieszyć się zdrową skórą.  Do każdego staramy się podejść indywidulanie układając dedykowany dla danej cery plan zabiegowy gabinetowy lub jeśli to konieczne plan pielęgnacji domowej. Tak, aby sprostać oczekiwaniom Twoim i Twojej skóry.

W trakcie trwania terapii jest możliwa modyfikacja zaplanowanych zabiegów w gabinecie oraz pielęgnacji domowej w zależności od aktualnego stanu skóry.

Na początek...

Przed rozpoczęciem terapii, przeprowadzany jest wnikliwy i szczegółowy wywiad kosmetologiczny oraz diagnostyka cery wizualna, palpacyjna i aparaturowa.
W oparciu o uzyskane i informacje dotyczące stanu skóry i zdrowia oraz ewentualne przeciwwskazania specjalista ustala odpowiedni plan terapeutyczny gabinetowy (w przypadku braku przeciwwskazań) oraz jeśli jest taka potrzeba plan pielęgnacji domowej „Beauty Plan”.

Korzyści

Optymalna pielęgnacja w gabinecie wraz z spersonalizowaną kuracją domową
- intensywnie pobudza skórę, poprawia funkcje obronne i naprawcze,
- reguluje zaburzoną pracę naskórka.

Nie oczekuj, że efekty pojawią się po pierwszym zastosowaniu.
Kuracja kosmetologiczna to wielomiesięczny proces, który musi trwać aby naprawić zaburzenia i utrwalić efekty.

Dla kogo?

Dla osób ze skórą:
- suchą, odwodnioną, nadwrażliwą, alergiczną
- naczyniową i z rumieniem
- łojotokowej i z trądzikiem
- z przebarwieniami pozapalnymi, posłonecznymi i hormonalnymi
- z objawami starzenia