CENTRUM KOSMETOLOGII, MEDYCYNY ESTETYCZNEJ,
OSTEOPATII i FIZJOTERAPII

Witamy!

Centrum Kosmetologii, Medycyny Estetycznej i Fizjoterapii
Vanilla Clinic zostało stworzone

z

Twarz

Odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu odpowiednio dostosowana do rodzaju skóry, a także wieku i stylu życia przynosi widoczne efekty. Zastosowanie produktów bogatych w substancje aktywne w połączeniu z odpowiednimi zabiegami doskonale poprawi kondycję Twojej skóry. Rozszerzenie zabiegów pielęgnacyjnych o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej skutecznie pozwolą zniwelować zmarszczki i zatrzymać procesy starzenia, tak aby móc cieszyć się młodym wyglądem na dłużej.

Ciało

Smukła sylwetka, jędrna skóra… teraz to może stać się rzeczywistością jeśli tylko sobie na to pozwolisz. W naszej ofercie posiadamy zabiegi ujędrniające, redukujące tkankę tłuszczową i modelujące sylwetkę z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. A ponadto połączenie tych zabiegów z masażem antycellulitowy lub bańką chińską pozwoli na osiągnięcie bardziej widocznych efektów.

Włosy

Wypadanie i osłabienie włosów może być skutkiem wielu czynników, np. złej diety, zmian hormonalnych, stresu. Wiele osób zarówno kobiet jak i mężczyzn zmaga się z nadmiernym wypadaniem włosów. W tych przypadkach gdy włosy są słabe i wymagają wzmocnienia oraz obudzenia cebulek doskonale sprawdzą się zabiegi rewitalizacji (mezoterapii) skóry głowy specjalnie skomponowanymi mieszaninami substancji aktywnych zwane koktajlami. Rewitalizują one i regenerują słabe i cienkie włosy.

Jesteśmy po to, by pomóc Ci odkryć Twoje naturalne piękno !

Centrum Kosmetologii, Medycyny Estetycznej i Fizjoterapii Vanilla Clinic oferuje profesjonalne
zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii
z wykorzystaniem urządzeń i produktów renomowanych firm.
W Vanilla Clinic pracuje wykwalifikowany personel, który z najwyższą starannością
dba o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług

Mgr Paulina Heluszka-Dądela

Magister kosmetologii, absolwentka studiów zawodowych o specjalności Kosmetologii Specjalistycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pełni wykorzystuje swoją wiedzę podczas wykonywania zabiegów, opierając się na najnowocześniejszych osiągnięciach kosmetologii. Priorytetem dla niej jest indywidualne i holistyczne
podejście do każdego klienta. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i wykładach. Pozwala jej to na stałe śledzenie najnowocześniejszych trendów w kosmetologii. Do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny starając się dobrać jak najskuteczniejszą metodę zabiegową. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego Klienta.

Dr n.med. Aldona Stachura

Dr n. med. Aldona Stachura jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Ukończyła studia na wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2003 r a także liczne kursy i staże specjalistyczne z zakresu medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej oraz Szpitalu Powiatowym im. św. Faustyny w Łęcznej oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu. Jest autorką i współautorką prac naukowych opublikowanych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym oraz licznych doniesień zjazdowych. Dr n. med. Aldona Stachura jest laureatką licznych wyróżnień, w tym nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie działalności naukowej za cykl prac poświęconych skuteczności leczenia hipolipemizującego w stanach przedcukrzycowych i zespole metabolicznym. Uczestniczka staży w USA, Anglii i Niemczech oraz licznych polskich i międzynarodowych kongresów z chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń.

Mgr Justyna Ciesielska

Osteopata, Fizjoterapeuta – absolwentka Akademii Osteopatii w Krakowie oraz Politechniki Opolskiej.
Wiedzę oraz doświadczenie zdobyła odbywając wiele godzin w gabinecie, a także poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach dedykowanych dla Fizjoterapeutów i Osteopatów.
Ukończyła m.in. kurs PNF (proprioceptive neuromuscular facilitation), MTG (Masaż Tkanek Głębokich) oraz FDM (Fascial Distortion Model), Kręgosłup - Osteopatyczna diagnostyka i leczenie.
Jej głównym celem w życiu jest pomoc osobom, które borykaj się z problemami bólowymi. Wykonuję pracę z ogromnym zaangażowaniem i zamiłowaniem. Stara się do każdego pacjenta podchodzić w sposób indywidualny oraz całościowy.