Masaże

Masaż klasyczny całego ciała

to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych masaży. Jest metodą leczenia fizykalnego, polegającą na mechanicznym oddziaływaniu na tkanki, wywierając przy tym pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Masaż klasyczny jest bardzo skuteczną metodą, wykorzystywaną w leczeniu chorób narządu ruchu. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla ludzi w każdym wieku, aktywnych, dbających o swoje zdrowie i urodę. Przede wszystkim polecany jest wszystkim, którzy potrzebują być zawsze w dobrej formie fizycznej i psychicznej.


Masaż bańką chińska- kręgosłup

Masaż kręgosłupa przy użyciu baniek ma działanie relaksacyjne oraz uspokajające. Powoduje zmniejszenia napięcia mięśniowego, poprawienie krążenia żylnego i limfatycznego oraz korzystnie wpływa na narządy wewnętrzne. Jest dedykowany osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia  lub osobom aktywnym po intensywnym wysiłku fizycznym.


Masaż antycellulitowy bańką chińską -uda i pośladki

Masaż przy użyciu baniek nazywamy terapią próżniową, ponieważ przystawienie bańki powoduje zassanie tkanki skórnej i podskórnej. Terapia ta ma zastosowanie w kuracji antycellulitowej, w której dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniki zwiększenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.


Masaż wyszczuplająco – ujędrniający (masaż ręczny)- pośladki, uda

Masaż to jedna z podstawowych metod stosowanych podczas walki z nadwagą. Wykonywane podczas jego trwania czynności takie jak: oklepywanie, uciskanie i ugniatanie, mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Te intensywne czynności umożliwiają szybsze spalenie tłuszczu w organizmie, a co za tym idzie, utratę nadwagi oraz redukcję cellulitu. Masaż wyszczuplający stosowany jest w okolicach ud, pośladków i bioder, gdzie skutecznie likwiduje zbędną tkankę tłuszczową, wspomagając tym samym, terapię odchudzającą.


Masaż brzucha na pobudzenie perystaltyki jelit

Masaż wykonywany zgodnie z przebiegiem jelit w sposób mechaniczny wspomaga przemieszczanie ich zawartości. Aby uniknąć dyskomfortu, nie należy jeść 2 godziny przed zabiegiem.


Masaż relaksacyjny całego ciała

bazuje na technikach masażu klasycznego, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, rozładowanie skumulowanych napięć wynikających ze stresu dnia codziennego, czyli w efekcie relaks i odprężenie organizmu. Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia.


Masaż relaksacyjny świecą

Głęboko relaksacyjny masaż wykonywany jest przy pomocy aromatycznej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Zabieg łączący w sobie masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. Masaż ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników.